DZIEŃ DOBRY

LUB DOBRY WIECZÓR

Tutaj znajdziesz kilka słów o mnie oraz referencje.
Dowiesz się co robię i dlaczego.
Miłego czytania.

o mnie

Poznaj mnie

Szanowny Internauto / Internautko.
Pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Jakub Iciaszek.
Jestem niezależnym konsultantem, także autorem bloga na tej stronie.

W swoim rzemiośle łączę świat marketingu ze światem HR i EB.
Chętnie przyjmuję różne role, zarówno managera jak i konsultanta. Wszystko zależy od powierzonych mi zadań.
Bardzo lubię wykorzystywać myślenie lateralne i nieszablonowe. Doskonale rozumiem socjotechnikę, zarówno z poziomu odbiorcy jak i użytkownika. Interesuje mnie skandynawski styl zarządzania, który cenię ze względu na jego jakość, profesjonalizm, przejrzystość i otwartość na ludzi. Mam świadomość jak ważna jest skuteczna komunikacja, jestem też zwolennikiem kultury feedback-u. Mocno wierzę w to, że marketing jest siłą napędową każdego silnego biznesu.

Jako praktyk portalu biznesowego Linkedin w 2018 roku uplasowałem się na 7 miejscu w rankingu najbardziej wpływowych polskich profili Linkedin. Doświadczyłem wtedy też czym jest influencer marketing, odkryłem jak dużą siłę oddziaływania ma treść. Dzięki ciężkiej pracy, dużej relacyjności i naturalnie budowanej wiarygodności stworzyłem markę „DobryHR”.
Aktywność tę z czasem podzieliłem na obszar misyjny i komercyjny.

Postawiłem na intensywny social networking wchodząc w niezliczone interakcje z wieloma specjalistami i menadżerami.
W ten sposób poznałem bardzo ciekawych ludzi, niektórzy z nich zostali moimi przyjaciółmi.
Networking to też wymiana specjalistycznej wiedzy, dlatego do niego serdecznie zachęcam.

Szczegóły znajdziesz w zakładce oferta i misja.

REFERENCJE

Na przestrzeni ostatniego roku współpracowałem z Panem Jakub Iciaszek przy 3 projektach i polecam go jako osobę o bogatej interdyscyplinarnej wiedzy, jak również eksperta specjalizującego się w kilku zagadnieniach.
Pana Jakuba cechuje duże zaangażowanie w powierzone działania. Jego atutem jest kreatywności i wychodzenie poza utarte schematy. Potrafi pracować samodzielnie jak i w małych zespołach.
Jest osobą o wysokiej inteligencji interpersonalnej, co doskonale uwidocznia się u Niego w praktyce działań jakie podejmowaliśmy.
Nasza współpraca dotyczyła świadczenia usług zewnętrznych z zakresu:
1. Tworzenia strategii marketingowych.
2. Tworzenia planów mediowych.
3. Konsultacji z zakresu Employer Brandingu i marketingu rekrutacyjnego.
4. Tworzenia content marketingu.
5. Konsultacji z zakresu marketingu na portalu Linkedin.
6. Analiz oddziaływania socjotechnicznego treści i strategii.
7. Dziennikarstwa biznesowego.
8. Konsultacji z zakresu strategii personalnej HR.
9. Networkingu i kreowania nowych powiązań biznesowych.
10. Konsultacji z zakresu rynku pracy.
Ryszard Sobociński – Właściciel GOLDHAAR Brand Consulting

„Współpracowałem z Jakubem na kilku płaszczyznach. Jego zakres kompetencji łączy świat HR i marketingu, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako ekspert od marketingu rekrutacyjnego. Był dużym wsparciem przy planowaniu szybkich doraźnych strategii marketingowych na Linkedin. Służył także swoją wiedzą jako HR konsultant. Uzupełniał i koordynował działania content marketingiem jako ghostwriter. Jakub jest także twórcą swojego projektu. Jest to niezależny projekt EB nastawiony prokandydacko, który cieszy się dużą popularnością. Z czystym sumieniem rekomenduję Jakuba jako osobę samodzielną, godną zaufania i sumienną, na której wiedzę i doświadczenie zawsze można liczyć.”
Piotr Blomkvist – COO & Marketing Manager

„Jakub posiada wyjątkowy zbiór kompetencji, który daje mu szerokie spojrzenie na wiele zagadnień. Ma to unikatowe znaczenie przy tworzeniu nowych lub naprawianiu starych procesów. Logiczny styl myślenia połączony z kreatywnością czyni z niego idealnego menadżera lub koordynatora projektów. Jakub świetnie sprawdzi się także jako zewnętrzny konsultant. Obszary jego aktywności to marketing, networking, HR, EB, social media. Master level w oddziaływaniu poprzez content marketing. Polecam jako człowieka i specjalistę.”
Jan Czerniawski – Marketing Manager

„Jakub to człowiek oddany idei dobrego HR. Bywa surowy w swych opiniach, ale przez to jest szczery i autentyczny. Ceni wysoką jakość rekrutacji, bo wie, że od tego zależy dobro trzech stron, czyli rekrutera, biznesu i kandydata. A to wszystko przekłada się na Employer Branding pracodawcy. Jego żywiołem są także social media i marketing internetowy, w tym czuje się jak ryba w wodzie. Poza tym to nietuzinkowa postać publikująca na polskim Linkedin.”
Piotr Kolmas – CEO & Zarządzanie Strategiczne

„Dzięki współpracy z Jakubem zyskałem szerszą perspektywę na proces rekrutacyjny do biznesu IT. Jakub świadczył usługi konsultingu przy opracowywaniu skutecznej strategii przekazu w social mediach. Wspólnie mierzyliśmy się z wyzwaniami stojącymi przed pracodawcą: dynamicznie zmieniające się trendy w docelowej grupie zawodowej (młodzi i ambitni kandydaci z kompetencjami, ale i ogromnymi oczekiwaniami finansowymi). Jak do tych właściwych dotrzeć, jak rozmawiać, oraz jak wyróżnić się na tle innych firm, mając świadomość własnych ograniczeń budżetowych (startup). W tym wszystkim pomoc Jakuba uznaję za nieocenioną.”
Michał Kowalik – BDM & Doradca Zarządu

„Serdecznie polecam Jakuba do wszelkich projektów związanych z HR lub marketingiem, w szczególności związanym z LinkedIn. Jakub jest kompetentną i zawsze mocno zaangażowaną osobą z pasją do wykonywanego zawodu. Zarządzanie zasobami ludzkimi, rynek pracy, socjotechnika to obszary w których Jakub czuje się jak ryba w wodzie. Przez ostatnie miesiące naszej współpracy wykonał poprzez agencję PyAAr kilka ciekawych i niełatwych projektów doradczych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszam do zapoznania się z jego profilem i rekomenduję współpracę z nim w każdym zakresie jego kompetencji.”
Witold Rosiak – Marketing Manager & Artist

„Dziękuję Panu Jakubowi za konsulting z zakresu funkcjonowania rynku pracy i obecnych trendów w HR. Pan Jakub dysponuje dużą wiedzą, którą wykorzystuje w niekonwencjonalny i kreatywny sposób. Pokazuje perspektywę omawianego zagadnienia na różnych płaszczyznach, przez co jego poradnictwo jest wielowymiarowe. Jeden z najbardziej kreatywnych HR-owców z jakim miałem przyjemność rozmawiać. Serdecznie polecam współpracę.”
Piotr Synowski – Sales & Project Manager

KONTAKT

Copyright © 2024 DOBRYHR.EU