Dobro wraca

Zapoznaj się z misją Dobry HR.
Rynek pracy to dobro, o które należy dbać.

misja dobry hr

MISJA DOBRY HR jest prosta i logiczna w zamyśle, innowacyjna w swej idei oraz pożyteczna dla ludzi i biznesu. Popularyzuję racjonalne spojrzenie na HR oraz dobre praktyki rekrutacyjne. Przybliżam tematykę związaną z rynkiem pracy w Polsce, nie pomijając kwestii trudnych społecznie. Propaguję komplementarne spojrzenie na rynek pracy jak na żywy organizm, który podlega oddziaływaniu olbrzymiej ilości czynników. Bliski jest mi tak zwany zielony styl zarządzania wywodzący się z organizacji pochodzących z krajów skandynawskich.

Aktywność DOBRY HR polega na silnym networkingu, pisaniu artykułów, postów, zarządzaniu treścią, kreowaniu i obsłudze projektu, content marketingu, social media marketingu z naciskiem na Linkedin, konsultacjach, propagowaniu nowoczesnych wartości rekrutacyjnych i szacunku do kandydatów. Profesjonalny marketing rekrutacyjny jest nieodzownym elementem skutecznego i wiarygodnego Employer Brandingu. Social media odgrywają tu bardzo istotną rolę, a z czasem ich znaczenie będzie coraz większe.

Odpowiedź społeczna jest intensywna. Początki były trudne, ponieważ budziłem kontrowersje. Konserwatywne środowisko HR próbowało dyskredytować treści, które publikuję. Z czasem jednak zyskałem licznych sojuszników. Są to przedstawiciele wielu zawodów i branż, osoby o otwartym umyśle i szerokiej percepcji. Różnej maści specjaliści, managerowie, przedsiębiorcy, a także nowocześni HR-owcy sympatyzują z aktywnością DOBRY HR. Pokazuje to, jak bardzo ważna jest tematyka rynku pracy dla wielu z nas i jak wiele jest w Polsce do naprawienia w tym zakresie. Ja pozwoliłem sobie „ubrać” to w marketing i social media activity. To co piszę i co robię jest odpowiedzią na potrzebę zmian na rynku pracy, której oczekuje bardzo wielu ludzi.

KONTAKT

Copyright © 2024 DOBRYHR.EU