Categories Artykuły

Dobre i ciekawe CV. Skuteczny profil na Linkedin. Profesjonalna rekrutacja

Profesjonalna i dobrej jakości rekrutacja, dobre i efektywne CV. A także skuteczny profil na Linkedin z ciekawą marką osobistą lub też bez, w zależności od potrzeb i strategii. To trio, które wspaniale się uzupełnia i zwiększa szanse na odniesienie sukcesu, na osiągnięcie celu jaki sobie postawiliśmy. Mam na myśli każdą ze stron, zarówno kandydatów, jak i rekruterów i stronę biznesową. W tekście tym znajdziesz hasła i odnośniki do innych artykułów. DOBRY HR & EB BLOG jest obszerny. Dlatego wpisem tym chciałem zebrać w całość te trzy zagadnienia, by ułatwić ich wyszukanie internautom. Wybierz temat jaki Ciebie interesuje najbardziej. Jeśli ważne są dla Ciebie wszystkie, to zapraszam do przeczytania całego zestawu tematycznego. Jednak pamiętaj, że w żadnym z tych obszarów nie ma drogi na skróty.

Na temat Curriculum Vitae napisano już bardzo wiele. Informacje te są często niespójne, a zdania podzielone. Na pewno bardzo istotne jest to, aby CV było czytelne i estetyczne. Jest to dokument, który często jako pierwszy kreuje wrażenie jakie wywierasz na rekruterze lub pracodawcy. Wydawać by się mogło, że sprawa jest dość prosta. Jednak często tak nie jest. A im bardziej branża oraz życiorys kandydata są skomplikowane, tym wywarcie odpowiedniego efektu staje się trudniejsze. Napisanie zaawansowanego CV wymaga dużego wysiłku. Nie znajdziesz szybkiego poradnika związanego z pisaniem CV, który da proste rozwiązania. Tu z reguły potrzebna jest głębsza analiza. Jak napisać profesjonalne CV, tego dowiesz się z artykułu poniżej.

LINK:

https://dobryhr.eu/jak-napisac-dobre-cv-nie-badz-leszczem-badz-szczupakiem/

Profil prywatny na Linkedin to bardzo ciekawe narzędzie. Łączy on w sobie CV jak i inne potencjały służące do bardziej zaawansowanej prezentacji osiągnięć zawodowych, czy promocji swoich usług. Na jego bazie poprzez networking i marketing można wykreować również markę osobistą. Same formy oddziaływania mogą być różne i zależą od tego, co jest Twoim celem. Jak zbudować profesjonalny profil na Linkedin i do czego on służy, tego dowiesz się z artykułu poniżej.

LINK:

https://dobryhr.eu/profil-na-linkedin-strategia-i-komunikacja/

Profesjonalna rekrutacja i jej wysoka jakość to bardzo istotny element Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Tu właściwie wszystko się zaczyna. Znalezienie odpowiednich talentów do organizacji staje się z jednej strony coraz trudniejsze, z drugiej sama jakość rekrutacji pozostawia często niestety wiele do życzenia. W tym zakresie niezbędna jest ciągła edukacja i promocja nowoczesnych praktyk rekrutacyjnych. Należy również zadbać, aby Employer Branding był na dobrym poziomie. Można to osiągnąć poprzez dbanie o pozytywny Candidate Experience. Sama rekrutacja powinna odbywać się z poszanowaniem prawa i godności człowieka. Jak dobrze i profesjonalnie rekrutować, tego dowiesz się z artykułu poniżej.

LINK:

https://dobryhr.eu/dobra-rekrutacja-badz-jak-rys-nie-jak-zajac/

Mam nadzieję, że materiały okazały się przydatne.
Wszystkiego dobrego.

Autor: Jakub Iciaszek
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wesprzyj autora poprzez patronat.

patronite.pl/dobryHR

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ