logo

O mnie

Poniżej kilka słów o mnie.
A także referencje i moje wartości.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami.

Jakub Iciaszek

Autor

Jestem niezależnym konsultantem z szeroką i interdyscyplinarną wiedzą na temat Zarządzania Zasobami Ludzkimi (HR), w tym budowania wizerunku pracodawcy (EB). Jestem też autorem bloga, który znajduje się na tej stronie. Bardzo bliski jest mi świat Marketingu i Social Media. W 2018 roku zająłem 7 miejsce w rankingu SeeWidely na najbardziej wpływowy profil na polskim Linkedin. Stało się tak dzięki mojej aktywności na tym portalu biznesowym i treściom, które publikuję. Odkryłem, że Copywriting to jest coś, co mnie autentycznie kręci. Wykreowałem misję społeczną, która jest jednym z elementów mojej działalności. Jej celem jest propagowanie nowoczesnych i racjonalnych praktyk HR, a także krytyka tych złych. Oczywiście nie osiągnąłbym tego, gdyby nie duże zaangażowanie i zainteresowanie użytkowników portalu Linkedin. Postawiłem na intensywny Social Networking, wchodząc w niezliczone interakcje z wieloma osobami. Dzięki temu poznałem bardzo ciekawych ludzi, niektórzy z nich zostali moimi przyjaciółmi. Networking to też wymiana specjalistycznej wiedzy. Zapraszam serdecznie do zwiedzania strony. Miło mi, że tu jesteście.

Referencje

5/5
"Jakub posiada wyjątkowy zbiór kompetencji, który daje mu szerokie spojrzenie na wiele zagadnień. Ma to unikatowe znaczenie przy tworzeniu nowych lub naprawianiu starych procesów. Logiczny styl myślenia połączony z kreatywnością czyni z niego idealnego menadżera lub koordynatora projektów. Jakub świetnie sprawdzi się także jako zewnętrzny konsultant. Obszary jego aktywności to marketing, networking, HR, EB, social media. Master level w oddziaływaniu poprzez content marketing. Polecam jako człowieka i specjalistę."
Jan Czerniawski
Marketing Manager
5/5
"Jakub to człowiek oddany idei dobrego HR. Bywa surowy w swych opiniach, ale przez to jest szczery i autentyczny. Ceni wysoką jakość rekrutacji, bo wie, że od tego zależy dobro trzech stron, czyli rekrutera, biznesu i kandydata. A to wszystko przekłada się na Employer Branding pracodawcy. Jego żywiołem są także social media i marketing internetowy, w tym czuje się jak ryba w wodzie. Poza tym to nietuzinkowa postać publikująca na polskim Linkedin."
Piotr Kolmas
CEO Zarządzanie Strategiczne
5/5
"Dzięki współpracy z Jakubem zyskałem szerszą perspektywę na proces rekrutacyjny do biznesu IT. Jakub świadczył usługi konsultingu przy opracowywaniu skutecznej strategii przekazu w social mediach. Wspólnie mierzyliśmy się z wyzwaniami stojącymi przed pracodawcą: dynamicznie zmieniające się trendy w docelowej grupie zawodowej (młodzi i ambitni kandydaci z kompetencjami, ale i ogromnymi oczekiwaniami finansowymi). Jak do tych właściwych dotrzeć, jak rozmawiać, oraz jak wyróżnić się na tle innych firm, mając świadomość własnych ograniczeń budżetowych (startup). W tym wszystkim pomoc Jakuba uznaję za nieocenioną."
Michał Kowalik
BDM & Doradca Zarządu
5/5
"Serdecznie polecam Jakuba do wszelkich projektów związanych z HR lub marketingiem, w szczególności związanym z LinkedIn. Jakub jest kompetentną i zawsze mocno zaangażowaną osobą z pasją do wykonywanego zawodu. Zarządzanie zasobami ludzkimi, rynek pracy, socjotechnika to obszary w których Jakub czuje się jak ryba w wodzie. Przez ostatnie miesiące naszej współpracy wykonał poprzez agencję PyAAr kilka ciekawych i niełatwych projektów doradczych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszam do zapoznania się z jego profilem i rekomenduję współpracę z nim w każdym zakresie jego kompetencji. "
Witold Rosiak
Marketing Manager & Artist

Moje wartości

Autentyczność

Prawda zawsze się obroni.
Choć niełatwo jest być prawdziwym.

Myślenie lateralne

Bo ziemia nie jest płaska.
Poza tym są też morza i oceany.

Determinacja

Wszystko co dobre wymaga wysiłku.
Z resztą to, co niedobre również.

Copyright © 2021 DobryHR